Przejdź do treści

GC Adwokaci

GC ADWOKACI

PRAWO MOTORYZACYJNE

Leasing? Kupno auta? Podkręcony przebieg nowego samochodu? Wypadek komunikacyjny? Łącząc nasze pasje oraz pracę nasi adwokaci oferują dedykowaną pomoc prawną wszystkim tym, którzy spotkali się z prawem motoryzacyjnym. Nasi specjaliści niosą pomoc naszym Klientom nie tylko w zakresie umów motoryzacyjnych ale również przy wypadkach komunikacyjnych. 

SPRAWY KARNE MOTORYZACYJNE

Jeśli jesteś podejrzanym, oskarżonym lub skazanym w sprawie motoryzacyjnej skorzystaj z pomocy obrońcy. W sprawach motoryzacyjnych najczęściej spotykamy się z zarzutami związanymi z wypadkami drogowymi, jazdą po alkoholu, kradzieżami oraz oszustwami. Obrońca jest niezwykle ważną postacią w każdym postępowaniu karnym. To właśnie obrońca dba o interesy podejrzanego, oskarżonego lub skazanego. Zadaniem obrońcy jest nie tylko pilnowanie aby respektowane były prawa jego Klienta ale też zajmuje się składaniem pism i wniosków, uczestniczy w rozprawach i wykonuje wiele innych czynności. Nie martw się, że obrońca mógłby ujawnić Twoje sekrety - wiąże go tajemnica obrończa. 

UMOWY MOTORYZACYJNE

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja umowa nie zwiera żadnych niebezpiecznych haczyków lub pułapek skorzystaj z pomocy profesjonalnego adwokata lub radcy prawnego. Pomoże on nie tylko przeanalizować gotową umowę i nanieść poprawki, ale też przygotuje specjalnie dla Ciebie umowę "szytą na miarę".

Profesjonalista pomoże Ci także dobrać odpowiednie środki prawne związane z niewykonaniem umowy, sporządzi stosowne dokumenty i poprowadzi sprawę w sądzie i przed komornikiem.

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK

Prawo przewiduje szeroki wachlarz rozwiązań prawnych dla osób, które doznały szkody bądź krzywdy z powodu wypadków drogowych. Prawidłowe i kompleksowe poprowadzenie sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie wymaga nie tylko kompleksowej analizy sprawy przez profesjonalnego prawnika - adwokata lub radcę prawnego ale też pomocy ekspertów z innych dziedzin. 

Nasz zespół zapewni Ci profesjonalną pomoc prawną z zakresu odszkodowań. Pomożemy Ci dokonać kompleksowej analizy sprawy, przygotujemy stosowne pisma i poprowadzimy Twoją sprawę. Dołożymy najwyższych starań aby Twoja sprawa prowadzona była na jak najwyższym poziomie. Zapewnimy Ci również kompleksowe wsparcie specjalistów z innych dziedzin niż prawo.  

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Często sprawy motoryzacyjne wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała poszkodowanego. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl