GC ADWOKACI

PRAWO MOTORYZACYJNE

Leasing? Kupno auta? Podkręcony przebieg nowego samochodu? Wypadek komunikacyjny? Łącząc nasze pasje oraz pracę nasi adwokaci oferują dedykowaną pomoc prawną wszystkim tym, którzy spotkali się z prawem motoryzacyjnym. Nasi specjaliści niosą pomoc naszym Klientom nie tylko w zakresie umów motoryzacyjnych ale również przy wypadkach komunikacyjnych. 

SPRAWY KARNE MOTORYZACYJNE

Jeśli jesteś podejrzanym, oskarżonym lub skazanym w sprawie motoryzacyjnej skorzystaj z pomocy obrońcy. W sprawach motoryzacyjnych najczęściej spotykamy się z zarzutami związanymi z wypadkami drogowymi, jazdą po alkoholu, kradzieżami oraz oszustwami. Obrońca jest niezwykle ważną postacią w każdym postępowaniu karnym. To właśnie obrońca dba o interesy podejrzanego, oskarżonego lub skazanego. Zadaniem obrońcy jest nie tylko pilnowanie aby respektowane były prawa jego Klienta ale też zajmuje się składaniem pism i wniosków, uczestniczy w rozprawach i wykonuje wiele innych czynności. Nie martw się, że obrońca mógłby ujawnić Twoje sekrety - wiąże go tajemnica obrończa. 

UMOWY MOTORYZACYJNE

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja umowa nie zwiera żadnych niebezpiecznych haczyków lub pułapek skorzystaj z pomocy profesjonalnego adwokata lub radcy prawnego. Pomoże on nie tylko przeanalizować gotową umowę i nanieść poprawki, ale też przygotuje specjalnie dla Ciebie umowę "szytą na miarę".

Profesjonalista pomoże Ci także dobrać odpowiednie środki prawne związane z niewykonaniem umowy, sporządzi stosowne dokumenty i poprowadzi sprawę w sądzie i przed komornikiem.

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK

Prawo przewiduje szeroki wachlarz rozwiązań prawnych dla osób, które doznały szkody bądź krzywdy z powodu wypadków drogowych. Prawidłowe i kompleksowe poprowadzenie sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie wymaga nie tylko kompleksowej analizy sprawy przez profesjonalnego prawnika - adwokata lub radcę prawnego ale też pomocy ekspertów z innych dziedzin. 

Nasz zespół zapewni Ci profesjonalną pomoc prawną z zakresu odszkodowań. Pomożemy Ci dokonać kompleksowej analizy sprawy, przygotujemy stosowne pisma i poprowadzimy Twoją sprawę. Dołożymy najwyższych starań aby Twoja sprawa prowadzona była na jak najwyższym poziomie. Zapewnimy Ci również kompleksowe wsparcie specjalistów z innych dziedzin niż prawo.  

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Często sprawy motoryzacyjne wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała poszkodowanego. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl