Usługa kancelaria online to łatwe urządzenia do zdalnej komunikacji z Kancelarią z darmową wyceną. Porada zostanie sporządzona i wysłana mailem zabezpieczonym hasłem. To prosty i szybki sposób na załatwienie swojej sprawy w profesjonalny sposób.

Usługa porada prawna online to łatwe urządzenia do zdalnej komunikacji z Kancelarią z darmową wyceną. Porada zostanie sporządzona i wysłana mailem zabezpieczonym hasłem. To prosty i szybki sposób na załatwienie swojej sprawy w profesjonalny sposób.

KANCELARIA ONLINE

KANCELARIA ONLINE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych jak i przyszłych Klientów, Kancelaria GC Adwokaci świadczy również usługi online poprzez elektroniczną obsługę Klienta. Nasze opinie i pisma zawsze mają formę dokumentu, nie przesyłamy notatek e-mail ani gotowych formuł. Oferujemy także porady prawne w formie wideokonferencji za pośrednictwem programu Skype.

Kopia banery (1)

Wypełnij formularz

Opisz swój problem i swoją sytuację. W miarę możliwości zrób to szczegółowo – to ułatwi nam wycenę. Wycena jest całkowicie darmowa. 

Otrzymaj wycenę

Zapoznamy się z Twoim pytaniem i prześlemy Ci ofertę w Twojej sprawie. Gdyby podane przez Ciebie informacje w sprawie okazały się niewystarczające poprosimy Cię o ich uzupełnienie lub przesłanie skanów dokumentów. Zaproponujemy również termin wykonania usługi. Wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.

Dokonaj płatności

Jeśli akceptujesz naszą wycenę dokonaj przelewu na numer konta podany w treści wyceny. Poinformuj nas o dokonaniu przelewu – to przyśpieszy wykonanie usługi.

Otrzymaj usługę prawną

Otrzymaj swoją poradę prawną w formie wideokonferencji, mailowo lub listownie według swojego wyboru. Jeżeli usługa obejmuje sporządzenie dokumentu otrzymasz go wedle swojego wyboru mailowo, listownie lub odbierzesz w siedzibie Kancelarii. Usługa wykonana zostanie w oparciu o aktualne przepisy prawa, linie orzecznicze oraz poglądy doktryny.

Realizując obsługę prawną online Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania do Kancelarii objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione. Przesyłane do Państwa dokumenty będą zabezpieczone hasłem a połączenia szyfrowane. 

Kopia banery

  Zadzwoń do nas

  tel: +48 576 569 866

  Napisz do nas

  mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

  Znajdź nas

  ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

  Godziny pracy

  pon. - czw.: 9:00 - 17:00
  pt.: 9:00 - 14:00