Przejdź do treści

GC ADWOKACI

KANCELARIA ONLINE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych jak i przyszłych Klientów, Kancelaria GC Adwokaci świadczy również usługi online poprzez elektroniczną obsługę Klienta. Nasze opinie i pisma zawsze mają formę dokumentu, nie przesyłamy notatek e-mail ani gotowych formuł. Oferujemy także porady prawne w formie wideokonferencji za pośrednictwem programu Skype.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Zapoznamy się z Twoim pytaniem i prześlemy Ci ofertę w Twojej sprawie.  Wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Jeśli akceptujesz naszą wycenę dokonaj przelewu na numer konta podany w treści wyceny.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Opisz swój problem i swoją sytuację. W miarę możliwości zrób to szczegółowo – to ułatwi nam wycenę. Wycena jest całkowicie darmowa. Zapoznamy się z Twoim pytaniem i prześlemy Ci ofertę w Twojej sprawie.

OTRZYMAJ POMOC PRAWNĄ

Otrzymaj swoją poradę prawną w formie wideokonferencji, mailowo lub listownie według swojego wyboru. Jeżeli usługa obejmuje sporządzenie dokumentu otrzymasz go wedle swojego wyboru mailowo, listownie lub odbierzesz w siedzibie Kancelarii. 

NAPISZ DO NAS

Realizując obsługę prawną online Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania do Kancelarii objęte są tajemnicą adwokacką i nie mogą zostać ujawnione. Przesyłane do Państwa dokumenty będą zabezpieczone hasłem a połączenia szyfrowane. 

  Lokalizacja

  ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
  41-250 Czeladź

  Godziny otwarcia

  pon. – czw.: 9:00 – 17:00
  pt.: 9:00 – 14:00

  Kontakt

  Telefon: 576 569 866
  Email: kancelaria@gcadwokaci.pl