Przejdź do treści

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników. Nasi specjaliści z różnych dziedzin dołożą wszelkich starań by rozwiązać Twój problem. Członkowie naszego zespołu cechują się doświadczeniem w niesieniu pomocy prawnej oraz zaangażowaniem w prowadzonych sprawach.

Alicja Gradowska

ADWOKAT | PARTNER

dr n. pr. Marcin Chowaniec

ADWOKAT | PARTNER
gc adwokaci

Michał Bródka

RADCA PRAWNY
gc adwokaci

Marek Grzesiak

ADWOKAT
gc adwokaci

Justyna Skuza

ADWOKAT
gc adwokaci

Elżbieta Chowaniec

PRAWNIK

NASI KONSULTANCI

Chcąc zapewnić Klientom Kancelarii najwyższy poziom obsługi, Kancelaria współpracuje z ekspertami, którzy przy udziale prawników z Kancelarii GC Adwokaci zapewnią Klientom Kancelarii kompleksową obsługę prawną. Nasi Partnerzy – to doświadczeni profesjonaliści, najlepsi eksperci w swoich dziedzinach, ale także nasi przyjaciele, dla których obsługa Klienta Kancelarii stanowi taki sam priorytet jak dla zespołu Kancelarii.

Eksperci i biegli

Na etapie sądowym merytorycznie wspomaga Kancelarię dostarczając merytorycznych argumentów w skomplikowanych sprawach.

Notariusz

Notariusz zajmuje się wykonywaniem usług notarialnych. Ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Komornik

Komornik zajmuje się prowadzeniem postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających mających na celu realizację tytułów wykonawczych.

Tłumacz

Tłumacz przysięgły to osoba zaufania publicznego, która specjalizuje się w przekładzie m.in. dokumentów procesowych i urzędowych.

Detektyw

Detektyw pozyskuje informacje istotne dla sprawy oraz materiał dowodowy, korzystając przy tym z rozmaitych metod.

Geodeta

Geodeci zajmują się m.in. pomiarami działek pod wszelkiego rodzaju budowle, a także sporządzaniem map oraz pomiarów geodezyjnych.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl