Przejdź do treści

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nasz zespół przykłada wielką uwagę nie tylko do prowadzonych przez nas spraw ale także do działalności naukowej, edukacyjnej i charytatywnej. Nasze zaangażowanie przeradza się w sukcesy na salach sądowych, a także w uzyskiwanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. 

Adwokat Alicja Gradowska w roli eksperta wypowiedziała się dla wyborcza.biz o rosnącym problemie nieuczciwych wykonawców i sposobach ochrony przed nimi.

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2022. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnich dniach, nakładem Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukazała się długo wyczekiwana monografia pod redakcją dr hab. Violetty Kwiatkowskiej-Wójcikiewicz, prof. UMK i dr. Leszka Stępki pt.: „Kryminalistyka wobec pomyłek sądowych”.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Przy domach do 70 mkw. inwestor będzie potrzebował fachowca" autorstwa Zofii Jóźwiak dla gazetaprawna.pl z komentarzem m.in. mecenas Alicji Gradowskiej. Teraz artykuł dostępny jest także na portalu Interia.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Kupili fałszywe certyfikaty szczepień, ale teraz żałują. Eksperci nie mają dobrych wieści dla tych osób" dostępnym na portalu abcZdrowie (Wirtualna Polska) z komentarzem m.in. mecenasa Marcina Chowańca.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Przy domach do 70 mkw. inwestor będzie potrzebował fachowca" autorstwa Zofii Jóźwiak dla gazetaprawna.pl z komentarzem m.in. mecenas Alicji Gradowskiej. 

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl