Przejdź do treści

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nasz zespół przykłada wielką uwagę nie tylko do prowadzonych przez nas spraw ale także do działalności naukowej, edukacyjnej i charytatywnej. Nasze zaangażowanie przeradza się w sukcesy na salach sądowych, a także w uzyskiwanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. 

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2023. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec w roli ekspertów wypowiedzieli się dla money.pl o sposobach walki z nieuczciwymi wykonawcami.

W dniu 7 sierpnia 2023 r. odbyła się audycja na żywo z adw. Alicją Gradowską i adw. dr. Marcinem Chowańcem w Radiu 357, dotycząca problemu nieuczciwych wykonawców.

Adwokat Alicja Gradowska w roli eksperta wypowiedziała się dla money.pl o rosnącym problemie nieuczciwych wykonawców i sposobach ochrony przed nimi. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec w roli ekspertów wypowiedzieli się dla wyborcza.biz o problemie kłopotliwych sąsiadów.

Adwokat Alicja Gradowska w roli eksperta wypowiedziała się dla wyborcza.biz o rosnącym problemie nieuczciwych wykonawców i sposobach ochrony przed nimi.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
E-mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8