NASZE OSIĄGNIĘCIA

Orły prawa

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2020. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Potyczki prawne

Kancelaria GC Adwokaci jest partnerem corocznego konkursu Potyczki Prawne. Ideą „Potyczek prawnych” jest podnoszenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych. Zapoczątkowany został przez I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich poprzez zorganizowanie I edycji konkursu w Siemianowickim Parku Tradycji. Pomysłodawcą jest Michał Szwestka – nauczyciel edukacji prawnej. Patronat nad konkursem poza Kancelarią GC Adwokaci objęli W II edycji  konkursu  Wyższa Szkoła Humanitas,  Fundacja Edukacji Prawnej „Iustitia” oraz Wolters Kluwer PL

Tydzień Konstytucyjny

Adwokaci Kancelarii GC Adwokaci biorą aktywny udział w akcji Tydzień Konstytucyjny. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego. Organizatorom zależy na tym, aby w przystępny i interesujący sposób pokazać, że problematyka konstytucyjna ma bezpośredni wpływ na codzienne życie każdego z nas. W ramach Tygodnia Konstytucyjnego promuje się świadome obywatelstwo i zachęca młodych ludzi do większego zainteresowania się sprawami publicznymi.

Działalność edukacyjna

Poza działalnością edukacyjną w ramach tzw. Tygodnia Konstytucyjnego oraz Potyczek Prawnych nasz zespół prowadzi aktywną działalność edukacyjną rozwijając w młodzieży wiedzę na temat szeroko rozumianego prawa i zawodów prawniczych. Kancelaria stale współpracuje z I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - czw.: 9:00 - 17:00
pt.: 9:00 - 14:00