Przejdź do treści

GC ADWOKACI

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nasz zespół przykłada wielką uwagę nie tylko do prowadzonych przez nas spraw ale także do działalności naukowej, edukacyjnej i charytatywnej. Nasze zaangażowanie przeradza się w sukcesy na salach sądowych, a także w uzyskiwanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. 

ORŁY PRAWA

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2020 ORAZ 2021. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

LAUR ŚNIADEKA

Nasi adwokaci – Alicja Gradowska oraz dr n. pr. Marcin Chowaniec – uhonorowani zostali nagrodą Laur Śniadeka. Laur Śniadeka stanowi wyróżnienie przyznawane przez I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich dla osób, które wniosły specjalny wkład w życie szkoły. 

DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA

Poza działalnością edukacyjną w ramach tzw. Tygodnia Konstytucyjnego oraz Potyczek Prawnych nasz zespół prowadzi aktywną działalność edukacyjną rozwijając w młodzieży wiedzę na temat szeroko rozumianego prawa i zawodów prawniczych. Kancelaria stale współpracuje z I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl