Przejdź do treści

GC Adwokaci

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nasz zespół przykłada wielką uwagę nie tylko do prowadzonych przez nas spraw ale także do działalności naukowej, edukacyjnej i charytatywnej. Nasze zaangażowanie przeradza się w sukcesy na salach sądowych, a także w uzyskiwanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. 

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Jedynki Polskiego Radia o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Rzeczpospolitej o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Mamy niezwykłą przyjemność podzielić się z Państwem radosną nowiną – 19 grudnia 2023 r. w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (auli im. Kazimierza Lepszego) mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - promocji doktorskiej adwokata doktora Marcin Chowańca!

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Rzeczpospolitej o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2023. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec w roli ekspertów wypowiedzieli się dla money.pl o sposobach walki z nieuczciwymi wykonawcami.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
E-mail: kancelaria@gcadwokaci.pl