Przejdź do treści

O NAS

Naszą Kancelarię tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy zapewniają kompleksową obsługę i bezpieczeństwo prawne Klienta. Przyjmując każdą sprawę gwarantujemy pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do problemu. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro Klienta. Poszukujemy sprawdzonych, ale często także niekonwencjonalnych rozwiązań, co znajduje odzwierciedlenie w dewizie naszego zespołu.

„Nasz sukces zaczyna się tam, gdzie inni się poddają.”

Piotr Kowalczyk
Piotr Kowalczyk
Polecam kancelarie GC Adwokaci!!Mecenas Gradowska i Chowaniec to najlepszy wybór dla nich rzeczy niemożliwych.! Pomogą w każdej sprawie !!polecam każdemu
Agnieszka harmata
Agnieszka harmata
Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i super podejsci do klienta.
Barbara Nosal
Barbara Nosal
Trafiłam do Pana mecenasa z polecenia mojej koleżanki. To odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu. Jest bardzo młody, lecz posiada takie doświadczenie oraz wiedzę, ze wiek jest tylko atutem, który powiazany jest z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej ze spraw. Polecam z czystym sumieniem każdemu! Mecenas jedyny w swoim rodzaju!
Ryszard Pindel
Ryszard Pindel
Polecam Pana Mecenasa Chowańca, współpraca z nim jest zawsze konkretna. Skuteczność Pana mecenasa jest godna podziwu. Polecam serdecznie!
Mirosław Borecki
Mirosław Borecki
Polecam Serdecznie kancelarię GC Adwokaci, zespół jest bardzo zorganizowany, profesjonalny, konkretny w działaniu. Są godni polecenia każdemu! Mecenas Marcin Chowaniec jest bardzo solidny w załatwianiu spraw. Można czuć się przy nim swobodnie w momencie przekazywania z czym ma się problem. Zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Polecam każdemu!
Patricia
Patricia
Pan Mecenas Chowaniec jest godny polecenia, zawsze wywiazuje się z powierzonych mu spraw w terminie a do tego jest skuteczny jak mało kto. Można zawsze liczyć na jego pomoc oraz wsparcie. Bardzo polecam!
anja wisniewska
anja wisniewska
Polecam serdecznie kancelarię GC Adwokaci, wielokrotnie skorzystałam z ich pomocy, ogromna wiedza oraz profesjonalnalizm!
Lilia Łupieżowiec
Lilia Łupieżowiec
Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką uzyskałam od Państwa mecenasów Alicji Gradowskiej i Marcina Chowańca. Polecam.
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska
Pełen profesjonalizm i wiedza, które bezsprzecznie przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu. Bardzo trudna sprawa z zakresu prawa karnego prowadzona i zamknięta z najlepszym z możliwych efektów. Bez wątpienia najlepsza obsługa prawna z jaką miałam dotychczas do czynienia. Bardzo dziękuję za zaangażowanie, podejście i wsparcie na każdym z etapów.

Zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników.

Nasze Wyroki

Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu udało się uzyskać dla naszych Mocodawców wiele korzystnych wyroków.

Osiągnięcia

Nasi prawnicy są doceniani za swoje zaangażowanie i ciężką pracę przy świadczeniu pomocy naszym Klientom.

POTYCZKI PRAWNE

Kancelaria GC Adwokaci aktywnie uczestniczy w organizacji konkursu Potyczki Prawne szerząc przy tym wiedzę prawniczą wśród młodzieży.

Z ŻYCIA KANCELARII

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Rzeczpospolitej o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Dzień Budowlańca – Życzenia od Kancelarii GC Adwokaci! Dziś świętujemy dzień tych niezwykłych ludzi, którzy swoją pracą i zaangażowaniem tworzą naszą przyszłość, …

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2023. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

1 września 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – obchodach 100-lecia istnienia I Liceum Ogólnokształcącego imienia Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich. To był dzień pełen wzruszeń i refleksji, a nasza kancelaria miała zaszczyt wziąć udział w tej doniosłej uroczystości.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
E-mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8