Przejdź do treści

O NAS

Naszą Kancelarię tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy zapewniają kompleksową obsługę i bezpieczeństwo prawne Klienta. Przyjmując każdą sprawę gwarantujemy pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do problemu. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro Klienta. Poszukujemy sprawdzonych, ale często także niekonwencjonalnych rozwiązań, co znajduje odzwierciedlenie w dewizie naszego zespołu.

„Nasz sukces zaczyna się tam, gdzie inni się poddają.”

Anna Nowacka
Anna Nowacka
Kancelaria godna polecenia 😊😊
Iwona Sobczyk
Iwona Sobczyk
Wspaniała kancelaria. Pełny profesjonalizm , adwokaci z pełnym zaangażowaniem i z sercem podchodzą do klienta . Każda sprawa jest dla nich sprawą indywidualną i priorytetową. Z całego serca polecam .
Natalia Grabska
Natalia Grabska
Bardzo profesjonalna i skuteczna kancelaria, która oferuje kompleksowe usługi prawne. Doświadczony zespół adwokatów zapewnia najwyższy poziom obsługi. Indywidualne podejście do sprawy pozwala na skuteczne rozwiązanie nawet bardziej skomplikowanych przypadków. Polecam serdecznie!
Karolina Leszczynska
Karolina Leszczynska
Serdecznie polecam kancelarię GC Adwokaci. Współpraca z Panią Mecenas Gradowską i Panem Mecenasem Chowańcem była zaangażowania, stały kontakt oraz profesjonalizm pod każdym względem. Polecam serdecznie !
Alicja Twaróg
Alicja Twaróg
Pan Mecenas Chowaniec bardzo rzeczowo podchodzi do każdej sprawy, współpraca i porozumienie jest bardzo lekkie. Profesjonalne podejście do Klienta.
Wioletta Wróbel
Wioletta Wróbel
Polecam Pana Mecenasa Marcina Chowaniec , trafiłam do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Zaopiekował się fachowo moją sprawą od samego początku do końca. Dzisiaj jest bardzo ciężko trafić na kogoś tak oddanego każdej sprawie jak Pan Mecenas Chowaniec. Polecam serdecznie współpracę!
Małgorzata Szarata
Małgorzata Szarata
Polecam Pana Mecenasa Chowańca, potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji nawet najbardziej zawiłej. Mecenas o ogromnej wiedzy oraz zaangażowaniu. Polecam każdemu!
Aleksandra Sieka
Aleksandra Sieka
Pan Mecenas Chowaniec bardzo konkretnie prowadzi każdą sprawę. Zawsze łatwy kontakt, w momencie gdy jest coś skomplikowanego bardzo dokładnie tłumaczy i przedstawia każde możliwe wyjście. Bardzo polecam!
Małgorzata Sosnowska
Małgorzata Sosnowska
Kancelaria jest godna polecenia. Mecenas Chowaniec oraz Mecenas Gradowska stanęli na wysokości zadania zajmując się moją sprawą. Zawsze przygotowani, profesjonalni. Polecam !
Justyna Pfau
Justyna Pfau
Pan Mecenas Marcin Chowaniec prowadził moją sprawę, jest bardzo pomocny, zawsze odpowiada na nurtujące pytania. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie!

Zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników.

Nasze Wyroki

Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu udało się uzyskać dla naszych Mocodawców wiele korzystnych wyroków.

Osiągnięcia

Nasi prawnicy są doceniani za swoje zaangażowanie i ciężką pracę przy świadczeniu pomocy naszym Klientom.

POTYCZKI PRAWNE

Kancelaria GC Adwokaci aktywnie uczestniczy w organizacji konkursu Potyczki Prawne szerząc przy tym wiedzę prawniczą wśród młodzieży.

Z ŻYCIA KANCELARII

Dzisiaj mieliśmy przyjemność przeprowadzić niezwykłe zajęcia z uczniami I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich! Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec wzięli udział w akcji Tydzień Konstytucyjny, którą wspieramy z ogromnym zaangażowaniem.

Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec w roli ekspertów wypowiedzieli się dla wyborcza.biz o problemie kłopotliwych sąsiadów.

Adwokat Alicja Gradowska w roli eksperta wypowiedziała się dla wyborcza.biz o rosnącym problemie nieuczciwych wykonawców i sposobach ochrony przed nimi.

Dziś w kancelarii gościliśmy uczniów I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich w ramach warsztatów dla klas prawniczych. Cieszymy się z możliwości dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z młodszym pokoleniem. Mamy nadzieję, że ta wizyta zainspirowała uczniów i pomogła im w wyborze swojej przyszłej ścieżki zawodowej.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl