Przejdź do treści

GC Adwokaci

O NAS

Naszą Kancelarię tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy zapewniają kompleksową obsługę i bezpieczeństwo prawne Klienta. Przyjmując każdą sprawę gwarantujemy pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz rzetelne i wnikliwe podejście do problemu. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro Klienta. Poszukujemy sprawdzonych, ale często także niekonwencjonalnych rozwiązań, co znajduje odzwierciedlenie w dewizie naszego zespołu.

„Nasz sukces zaczyna się tam, gdzie inni się poddają.”

Joanna Cieśniarska
Joanna Cieśniarska
W 💯% polecam współpracę z Kancelarią, mec.Alicja i mec.Marcin to osoby które z pełnym poświęceniem angażują się w powierzone sprawy. Każdy kto trafi pod skrzydła prawnicze tej Kancelarii, będzie się czuł od początku do końca zaopiekowany.
Monika Michalak
Monika Michalak
Jestem wdzięczna Pani Alicji Gradowskiej i Panu Marcinowi Chowancowi za udzieloną mi pomoc. Szczerze mogę polecić tą kancelarię każdej osobie z problemami. Dziękuję raz jeszcze.
Piotr Kowalczyk
Piotr Kowalczyk
Polecam kancelarie GC Adwokaci!!Mecenas Gradowska i Chowaniec to najlepszy wybór dla nich rzeczy niemożliwych.! Pomogą w każdej sprawie !!polecam każdemu
Agnieszka harmata
Agnieszka harmata
Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm i super podejsci do klienta.
Barbara Nosal
Barbara Nosal
Trafiłam do Pana mecenasa z polecenia mojej koleżanki. To odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu. Jest bardzo młody, lecz posiada takie doświadczenie oraz wiedzę, ze wiek jest tylko atutem, który powiazany jest z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej ze spraw. Polecam z czystym sumieniem każdemu! Mecenas jedyny w swoim rodzaju!
Ryszard Pindel
Ryszard Pindel
Polecam Pana Mecenasa Chowańca, współpraca z nim jest zawsze konkretna. Skuteczność Pana mecenasa jest godna podziwu. Polecam serdecznie!
Mirosław Borecki
Mirosław Borecki
Polecam Serdecznie kancelarię GC Adwokaci, zespół jest bardzo zorganizowany, profesjonalny, konkretny w działaniu. Są godni polecenia każdemu! Mecenas Marcin Chowaniec jest bardzo solidny w załatwianiu spraw. Można czuć się przy nim swobodnie w momencie przekazywania z czym ma się problem. Zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Polecam każdemu!
Patricia
Patricia
Pan Mecenas Chowaniec jest godny polecenia, zawsze wywiazuje się z powierzonych mu spraw w terminie a do tego jest skuteczny jak mało kto. Można zawsze liczyć na jego pomoc oraz wsparcie. Bardzo polecam!
anja wisniewska
anja wisniewska
Polecam serdecznie kancelarię GC Adwokaci, wielokrotnie skorzystałam z ich pomocy, ogromna wiedza oraz profesjonalnalizm!

Zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników.

Nasze Wyroki

Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu udało się uzyskać dla naszych Mocodawców wiele korzystnych wyroków.

Osiągnięcia

Nasi prawnicy są doceniani za swoje zaangażowanie i ciężką pracę przy świadczeniu pomocy naszym Klientom.

POTYCZKI PRAWNE

Kancelaria GC Adwokaci aktywnie uczestniczy w organizacji konkursu Potyczki Prawne szerząc przy tym wiedzę prawniczą wśród młodzieży.

Z ŻYCIA KANCELARII

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Jedynki Polskiego Radia o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Rzeczpospolitej o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Mamy niezwykłą przyjemność podzielić się z Państwem radosną nowiną – 19 grudnia 2023 r. w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (auli im. Kazimierza Lepszego) mieliśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - promocji doktorskiej adwokata doktora Marcin Chowańca!

Adwokat dr Marcin Chowaniec w roli eksperta wypowiedział się dla Rzeczpospolitej o zasadach usuwania materiałów wyborczych.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
E-mail: kancelaria@gcadwokaci.pl