sprawy migracyjne

Planujesz przyjazd do Polski i chcesz uregulować swój status jako imigrant? A może jesteś pracodawcą, który chciały zatrudnić zagranicznego pracownika? Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w zakresie spraw migracyjnych. Nasi profesjonaliści rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty i poprowadzimy Twoją sprawę. 

sprawy migracyjne

Rejestracja pobytu

Pomoc dla członków rodzin imigrantów

Zezwolenia na pobyt czasowy

Porady prawne

sprawy migracyjne

Pomoc dla obywateli Unii Europejskiej

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne związane z procedurą rejestracji pobytu obywatela Unii Europejskiej. Pomagamy  w przygotowaniu wniosku, analizuję dokumenty i reprezentuję klientów przed urzędami wojewódzkimi. Informujemy także jakie dokumenty są potrzebne w konkretnym przypadku 

Kancelaria reprezentuje również członków rodzin obywateli Unii Europejskiej w postępowaniach o udzielenie karty pobytu członkowi rodziny obywatela Unii. W ramach naszych usług przygotowujemy listę niezbędnych dokumentów, analizujemy dokumenty dostarczone przez Klienta, pomagamy w wypełnieniu wniosku, a następnie reprezentujemy klienta w postępowaniu przed odpowiednim urzędem wojewódzkim (w tym także w trakcie ewentualnego przesłuchania).

sprawy migracyjne

Pomoc dla obywateli Państw Trzecich

Reprezentujemy klientów w postępowaniach o zezwolenie na pobyt czasowy i pracę (w tym także uzyskanie tzw. Niebieskiej Karty UE), zezwolenie na pobyt czasowy (np. dla małżonka obywatela polskiego lub cudzoziemca), zezwolenie na pobyt czasowy dla studenta oraz o zezwolenie na pracę.

sprawy migracyjne

Rozwiewamy także inne wątpliwości

Jeżeli borykasz się z wątpliwościami czy Twój pobyt na terytorium RP jest legalny, nie masz pewności czy można zawnioskować o zezwolenie na pobyt stały lub zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE lub dręczą Cię wątpliwości o jakie zezwolenie powinieneś zawnioskować nasi specjaliści z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości.

Strefa wiedzy - prawo pracy

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - czw.: 9:00 - 17:00
pt.: 9:00 - 14:00