Przejdź do treści

GC Adwokaci

Prawo migracyjne

Planujesz przyjazd do Polski i chcesz uregulować swój status jako imigrant? A może jesteś pracodawcą, który chciały zatrudnić zagranicznego pracownika? Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w zakresie spraw migracyjnych. Nasi profesjonaliści rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty i poprowadzimy Twoją sprawę. 

Jak możemy Ci pomóc?

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne związane z procedurą rejestracji pobytu obywatela Unii Europejskiej. Pomagamy  w przygotowaniu wniosku, analizuję dokumenty i reprezentuję klientów przed urzędami wojewódzkimi. Informujemy także jakie dokumenty są potrzebne w konkretnym przypadku. 

Kancelaria reprezentuje również członków rodzin obywateli Unii Europejskiej w postępowaniach o udzielenie karty pobytu członkowi rodziny obywatela Unii. W ramach naszych usług przygotowujemy listę niezbędnych dokumentów, analizujemy dokumenty dostarczone przez Klienta, pomagamy w wypełnieniu wniosku, a następnie reprezentujemy klienta w postępowaniu przed odpowiednim urzędem wojewódzkim (w tym także w trakcie ewentualnego przesłuchania).

Reprezentujemy klientów w postępowaniach o zezwolenie na pobyt czasowy i pracę (w tym także uzyskanie tzw. Niebieskiej Karty UE), zezwolenie na pobyt czasowy (np. dla małżonka obywatela polskiego lub cudzoziemca), zezwolenie na pobyt czasowy dla studenta oraz o zezwolenie na pracę.

Jeżeli borykasz się z wątpliwościami czy Twój pobyt na terytorium RP jest legalny, nie masz pewności czy można zawnioskować o zezwolenie na pobyt stały lub zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE lub dręczą Cię wątpliwości o jakie zezwolenie powinieneś zawnioskować nasi specjaliści z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8