Przejdź do treści

GC Adwokaci

Prawo Pracy

Otrzymałeś wypowiedzenie umowy o pracę i chciałbyś się odwołać do sądu? Jesteś ofiarą mobbingu? A może masz wątpliwości co do treści umowy o pracę? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną pomoc obejmującą prawo pracy. Nasi specjaliści doradzą Ci najlepszą dla Ciebie treść umowy o pracę i doradzą w trudnych sytuacjach. Nasi adwokaci i radcowie prawni wspomogą Cię także w podstępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy a także odszkodowań i zadośćuczynień związanych ze stosunki pracy. 

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli planujesz wytoczenie sprawy z zakresu prawa pracy albo już w takiej uczestniczysz skorzystaj z pomocy naszych adwokatów i radców prawnych. Sprawy z zakresu prawa pracy mogą przysporzyć w praktyce nie lada problemów każdej ze stron. Nierzadko błędy w zakresie prowadzenia sprawy mogą doprowadzić do przegranej. Dlatego właściwy, profesjonalne prowadzenie sprawy jest tak ważne dla obrony praw tak pracownika jak i pracodawcy. Pamiętaj, korzystając z pomocy profesjonalisty masz pewność, że wykorzysta on cała dostępną sobie wiedzę i doświadczenie by Twoja sprawa poprowadzona została w sposób nienaganny. 

Podpisanie umowy o pracę wraz z dokumentami towarzyszącymi niesie ze sobą bardzo poważne skutki prawne. Prawo pracy przewiduje natomiast rozliczeń możliwości w zakresie konstruowania takich umów i obowiązków z nich wynikających. Nierzadko z umową o pracę związana jest umowa lojalnościowa znacząco ograniczająca możliwość znalezienia nowej pracy u konkurencji. Nasi specjaliści doradzą Ci jak prawidłowo skonstruować umowę o pracę i dokumenty towarzyszące. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci także wszystkie jakie skutki dla Ciebie niesie podpisanie danej umowy o pracę. Pamiętaj, podpisuj mądrze!

Nasza oferta skierowana jest również do pracodawców, którzy chcieliby skorzystać z pomocy profesjonalisty przy tworzeniu umów o pracę i dokumentów z nią związanych, regulaminów pracy itp. Pomożemy także pracodawcę w postępowaniach sądowych wynikających z prawa pracy. W szczególności możemy pomóc w sprawach o mobbing, odwołań od wypowiedzenia czy w sprawach wypadków przy pracy. 

Często sprawy z zakresu prawa pracy wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała pokrzywdzonego – np. wypadkach przy pracy. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, w szczególności z zakresu medycyny sądowej. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl