Przejdź do treści

GC ADWOKACI

PRAWO CYWILNE

Niezapłacona faktura, zasiedzenie, a może naruszone dobra osobiste? Te i inne problemy prawne należą do zakresu spraw cywilnych. W takich sprawach adwokat lub radca prawny pomoże Ci nie tylko poznać Twoje prawa i możliwości związane ze sprawą ale też przygotuje wszelkie niezbędne pisma i poprowadzi sprawę. Pamiętaj, że sprawy cywilne wymagają skrupulatnego przygotowania dokumentów, które spełnią szereg wymogów. Nasi adwokaci i radcowie prawni zapewnią Ci profesjonalną pomoc w Twojej sprawie cywilnej. 

UMOWY

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja umowa nie zwiera żadnych niebezpiecznych haczyków lub pułapek skorzystaj z pomocy profesjonalnego adwokata lub radcy prawnego. Pomoże on nie tylko przeanalizować gotową umowę i nanieść poprawki, ale też przygotuje specjalnie dla Ciebie umowę "szytą na miarę".

Profesjonalista pomoże Ci także dobrać odpowiednie środki prawne związane z niewykonaniem umowy, sporządzi stosowne dokumenty i poprowadzi sprawę w sądzie i przed komornikiem.

ADWOKAT W SPRAWACH CYWLNYCH

Prawo cywilne to nie tylko umowy. Sprawy z zakresu prawa rzeczowego obejmują sprawy z zakresu własności. W szczególności będą to spory o własność, służebności i inne ograniczone prawa rzeczowe, a także sprawy związane z lokalami takie jak sprawy o eksmisję. Natomiast sprawy z zakresu prawa spadkowego pozwalają uregulować sprawy majątkowe po śmierci bliskiej osoby. Sprawy cywilne obejmują również sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Mogą dotyczyć tak wypadków samochodowych, błędów w sztuce medycznej czy  naruszenia dóbr osobistych. 

NIE MUSISZ ZLECAĆ CAŁEJ SPRAWY

Nie chcesz zlecać prowadzenia całej sprawy? Wolisz aby twoje pisma były sporządzone przez profesjonalistę, a prowadzeniem sprawy zajmiesz się sam? To nie problem – nasi profesjonaliści mogą sporządzić poszczególne pisma w sprawie. Nasi prawnicy sporządzą nie tylko pierwsze pismo w sprawie – pozew lub wniosek – ale też przygotują pisma procesowe w toku sprawy, a także apelację czy zażalenie. Nasze pisma przygotowane są w oparciu o aktualne przepisy prawa, poglądy doktryny i orzecznictwo. 

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Często sprawy cywilne wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała poszkodowanego. Istotna też jest rola biegłych rzeczoznawców, którzy oszacują wartość składników majątku. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

Zadzwoń teraz