Przejdź do treści

GC Adwokaci

GC Adwokaci laureatami nagrody Orły Prawa 2022

Kancelaria GC Adwokaci została laureatem konkursu Orły Prawa 2022. Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Orły Prawa 2022

Program Orły Prawa oraz pozostałe programy branżowe zostały stworzone, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Istotnym czynnikiem, o którym nie można nie wspomnieć, jest brak uczestnictwa sponsorów branżowych w procesie badania opinii, co przekłada się na uzyskanie obiektywnych ocen, bez możliwości nacisku z zewnątrz. Zapewne jest to jedna z przyczyn coraz większego zainteresowania portalem i zaufaniem użytkowników do opublikowanej listy laureatów.