Przejdź do treści

GC ADWOKACI

BŁĘDY MEDYCZNE

Jednym z głównych obszarów praktyki Kancelarii jest świadczenie specjalistycznej i kompleksowej pomocy prawnej dla podmiotów zajmujących się ochroną zdrowia. Pomagamy także osobom pokrzywdzonym błędami medycznymi. Świadczymy wszechstronną pomoc prawną zarówno personelowi medycznemu jak i placówkom medycznym, w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego. Doradzamy w bieżącej działalności podmiotów leczniczych oraz reprezentujemy ich interesy w postępowaniach cywilnych i karnych.    

ADWOKAT DLA MEDYKA

Personelowi medycznemu w ramach obsługi indywidualnej, oferujemy reprezentację przed sądami w sprawach cywilnych i karnych dotyczących odpowiedzialności za błędy medyczne. Świadczymy także pomoc lekarzom w postępowaniach dyscyplinarnych przed organami samorządu lekarskiego.

 

ADWOKAT DLA PACJENTA

Reprezentujemy osoby poszkodowane błędem medycznym w zakresie dochodzenia roszczeń przeciwko szpitalom i innym podmiotom leczniczym. Kancelaria świadczy pomoc prawną, pomagając Klientom w sporach z podmiotami leczniczymi na wszystkich etapach postępowań karnych i cywilnych. Doradzamy także przy dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych z tytułu różnego rodzaju błędów medycznych oraz naruszeń praw pacjenta.

POMOC DLA PODMIOTU LECZNICZEGO

Podmiotom leczniczym (publicznym i niepublicznym) świadczymy kompleksową obsługę prawną, obejmującą bieżące doradztwo prawne, windykację należności, reprezentację przed sądami i organami administracji, obsługę w zakresie sporów sądowych, w tym w sporach sądowych z pacjentami o błędy medyczne.

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Niezależnie od rodzaju zaistniałego problemu, z którym przychodzą nasi Klienci fundamentalne znaczenie odgrywa kompleksowe spojrzenie na sprawę. Doświadczenie naszych adwokatów wzbogacone stałą współpracą z szerokim gronem biegłych o wieloletniej praktyce opiniodawczej pozwala na kompleksową analizę prawno-medyczną. Dokonujemy kompleksowych ocen prawno-medycznych, zarówno przed wszczęciem postępowania jak i w jego trakcie. Sporządzamy opinie prawne, wykonujemy kontropinie oraz prezentujemy możliwe strategie postępowania w danej sprawie z pomocą naszych doświadczonych biegłych-ekspertów.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

Zadzwoń teraz