Przejdź do treści

GC Adwokaci

błędy medyczne

Jednym z głównych obszarów praktyki Kancelarii jest świadczenie specjalistycznej i kompleksowej pomocy prawnej dla podmiotów zajmujących się ochroną zdrowia. Świadczymy wszechstronną pomoc prawną zarówno personelowi medycznemu jak i placówkom medycznym, w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego. Doradzamy w bieżącej działalności podmiotów leczniczych oraz reprezentujemy ich interesy w postępowaniach cywilnych i karnych.    

Jak możemy Ci pomóc?

Personelowi medycznemu w ramach obsługi indywidualnej, oferujemy reprezentację przed sądami w sprawach cywilnych i karnych dotyczących odpowiedzialności za błędy medyczne. Świadczymy także pomoc lekarzom w postępowaniach dyscyplinarnych przed organami samorządu lekarskiego.

Jeśli jesteś podejrzanym, oskarżonym lub skazanym skorzystaj z pomocy obrońcy. Obrońca jest niezwykle ważną postacią w każdym postępowaniu karnym. To właśnie obrońca dba o interesy podejrzanego, oskarżonego lub skazanego. Zadaniem obrońcy jest nie tylko pilnowanie aby respektowane były prawa jego Klienta ale też zajmuje się składaniem pism i wniosków, uczestniczy w rozprawach i wykonuje wiele innych czynności. Nie martw się, że obrońca mógłby ujawnić Twoje sekrety – wiąże go tajemnica obrończa.

Podmiotom leczniczym (publicznym i niepublicznym) świadczymy kompleksową obsługę prawną, obejmującą bieżące doradztwo prawne, windykację należności, reprezentację przed sądami i organami administracji, obsługę w zakresie sporów sądowych, w tym w sporach sądowych z pacjentami o błędy medyczne.

Niezależnie od rodzaju zaistniałego problemu, z którym przychodzą nasi Klienci fundamentalne znaczenie odgrywa kompleksowe spojrzenie na sprawę. Doświadczenie naszych adwokatów wzbogacone stałą współpracą z szerokim gronem biegłych o wieloletniej praktyce opiniodawczej pozwala na kompleksową analizę prawno-medyczną. Dokonujemy kompleksowych ocen prawno-medycznych, zarówno przed wszczęciem postępowania jak i w jego trakcie. Sporządzamy opinie prawne, wykonujemy kontropinie oraz prezentujemy możliwe strategie postępowania w danej sprawie z pomocą naszych doświadczonych biegłych-ekspertów.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl