błędy medyczne

BŁĘDY MEDYCZNE

Kancelaria oferuje usługi adwokata w sprawach karnych, w tym profesjonalną obronę, jak również reprezentację pokrzywdzonego w sprawach karnych o błędy medyczne na wszystkich etapach postępowania, zarówno w okresie bezpośrednio poprzedzającym ewentualne postawienie zarzutów, jak i na etapie postępowania po przedstawieniu zarzutów (w fazie in personam), a nadto w trakcie postępowania sądowego. Ponadto Kancelaria oferuje prowadzenie spraw o odszkodowanie za niesłuszne skazanie, zatrzymanie czy areszt.

Kancelaria oferuje także profesjonalną reprezentację pracownika medycznego, jak również reprezentację pokrzywdzonego w sprawach cywilnych o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu błędów medycznych na wszystkich stadiach postępowania. 

Kancelaria zapewnia stałe doradztwo i konsultacje w zakresie strategii procesowej ze specjalistami z zakresu medycyny sądowej posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe i opiniodawcze.

Ofertą Kancelarii objęte jest również sporządzenie pism procesowych w sprawach karnych, przede wszystkim sporządzanie prywatnych aktów oskarżenia, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych. Kancelaria przygotowuje również opinie prawne, ekspertyzy, a nadto zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie problematyki prawnokarnej.

Błędy medyczne

Co nas wyróżnia?

Doradztwo​

Kancelaria zapewnia konsultacje wydanych opinii przez biegłych z zakresu wielu nauk sądowych (m.in. kryminalistyki, medycyny sądowej, ruchu drogowego itp.),

Indywidualna wycena

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy przy zastosowaniu zasady minimalizacji kosztów Klienta.

Mobilność​

Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju.

Postępowania dyscyplinarne

Kancelaria świadczy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną dla uczestników postępowań dyscyplinarnych, w szczególności nauczycieli akademickich, zarówno na etapie postępowania wyjaśniającego przed rzecznikiem dyscyplinarnym jak i przed komisjami I i II instancji.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00