Przejdź do treści

GC Adwokaci

Zwycięzcy III. edycji konkursu Potyczki Prawne nagrodzeni

W dni 15 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom III. edycji konkursu Potyczki Prawne. W tym roku na podium stanęły reprezentacje Zespółu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej, I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich oraz III Liceum Ogólnokształcące im.A. Mickiewicza w Katowicach.

15 czerwca 2021 w auli im. prof. Zygmunta Bauera w I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom oraz podsumowanie 3.edycji konkursu Potyczki prawne. Przypominamy, że zwycięzcą tegorocznej rywalizacji jest Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej, drugie miejsce zajęło I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, natomiast trzecia lokata przypadła III Liceum Ogólnokształcące im.A. Mickiewicza w Katowicach. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Dzisiejsze wydarzenie uświetnili swoją obecnością:
 
Uroczystość poprowadziła Dyrektor I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich Agata Krzysztofik. Był to radosny czas wręczania nagród w postaci indeksów Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, a także nagród rzeczowych ufundowanych przez Siemianowice Dobre Bo Śląskie, Fundacja Edukacji Prawnej “Iustitia”, Wolters Kluwer Polska, Wyższa Szkoła Humanitas, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, INPRIS oraz I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu Potyczki prawne i zapraszamy do startu w przyszłorocznej rywalizacji, która obejmować będzie znowu więcej szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego. Do zobaczenia!

Konkurs Potyczki Prawne

Od początku I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich organizuje konkurs we współpracy z Fundacją Edukacji Prawnej “Iustitia”, Wolters Kluwer oraz Wyższą Szkołą Humanitas. Stopniowo do grona zaangażowanych w przygotowanie “Potyczek prawnych” dołączają kolejni partnerzy, co bardzo nas cieszy. Do zespołu dołączyła Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa oraz kancelaria GC Adwokaci, która w II edycji zasiliła skład Jury, a także ufundowała nagrody dla zwycięzców.