Przejdź do treści

GC Adwokaci

Windykacja

Twój dłużnik nie płaci? Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie procesu windykacyjnego, począwszy od etapu przedsądowego, poprzez postępowanie sądowe, aż do egzekucji. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz firmę, możesz polegać na naszych prawnikach. 

wysokość odsetek od 7 października 2021

Jak możemy Ci pomóc?

Pierwszym krokiem w windykacji należności jest wezwanie do zapłaty, w którym wyznaczysz dłużnikowi dodatkowy termin do zapłaty. Wezwanie możesz wysłać samodzielnie jak i za pośrednictwem Kancelarii. 

Prowadzimy postępowania w Elektronicznym Postępowaniem Upominawczym (EPU), czyli przed tzw. eSądem. Całość takiego postępowania odbywa się elektronicznie. Zasadniczą zaletą EPU jest niski koszt takiego postępowania. 

Gdy postępowanie w EPU jest niemożliwe lub niewskazane pomagamy odzyskać należność na drodze postępowania zwykłego, nakazowego i upominawczego. 

Nasze wsparcie nie kończy się na orzeczeniu sądowym. Pomożemy Ci odzyskać pieniądze także na etapie egzekucji komorniczej, kompleksowo reprezentując Cię w postępowaniu egzekucyjnym. 

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8