Przejdź do treści

GC Adwokaci

ubezpieczenia społeczne

Masz problem z ZUS? Nasi specjaliści pomagają w sporach z ZUS zarówno ubezpieczonym jak i ubezpieczającym. Możemy Ci pomóc zarówno w sprawie przed ZUS jaki i na etapie sądowym. 

Jak możemy Ci pomóc?

ZUS wydał decyzję z której treścią się nie zgadzasz? Możesz złożyć odwołanie od tej decyzji. Odwołanie składa się do Sądu. Jeśli po rozpatrzeniu sprawy przez sąd zostanie wydane orzeczenie, które w dalszym ciągu nie będzie korzystne, można złożyć apelację. Nasi specjaliści nie tylko sporządzą dla Ciebie odwołanie ale także poprowadzą dla Ciebie sprawę w sądzie. 

Prawo do świadczenia lub zasiłku ZUS może ustać na Twój wniosek. Nasi specjaliści pomogą Ci w uzyskaniu takiego zasiłku zarówno na etapie postępowania przez ZUS jak i na etapie ewentualnego postępowania sądowego. 

Wypadek przy pracy stanowi nie lada problem zarówno dla pracownika jak i dla pracodawcy. W tej trudnej chwili profesjonalne wsparcie prawne pozwoli na sprawne rozwiązanie problemów prawnych związanych z wypadkiem przy pracy.  

Niezależnie od rodzaju zaistniałego problemu, z którym przychodzą nasi Klienci fundamentalne znaczenie odgrywa kompleksowe spojrzenie na sprawę. Doświadczenie naszych adwokatów wzbogacone stałą współpracą z szerokim gronem biegłych o wieloletniej praktyce opiniodawczej pozwala na kompleksową analizę prawno-medyczną. Dokonujemy kompleksowych ocen prawno-medycznych, zarówno przed wszczęciem postępowania jak i w jego trakcie. Sporządzamy opinie prawne, wykonujemy kontropinie oraz prezentujemy możliwe strategie postępowania w danej sprawie z pomocą naszych doświadczonych biegłych-ekspertów.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl