Michał Bródka

RADCA PRAWNY

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją karierę zawodową rozpoczął już w 2013 r. praktykując w kancelariach radców prawnych i adwokatów na Śląsku i w Małopolsce, a następnie prowadząc własną kancelarię doradczą w Krakowie oraz świadcząc pracę na rzecz jednego z największych szpitali klinicznych w województwie śląskim.
Od 2017 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

W Kancelarii zajmuje się głównie prawem cywilnym, prawem pracy, prawem gospodarczym i prawem handlowym. Posiada duże doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego i fundacji działających w branży IT i eCommerce, gdzie nabrał doświadczenia m.in. w obszarach związanych z prawem autorskim, ochroną danych osobowych oraz dochodzeniem należności pieniężnych zarówno na etapie postepowania procesowego, jak i egzekucyjnego.

Mecenas Michał Bródka dobrze zna „od wewnątrz” specyfikę i zasady funkcjonowania samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Świadcząc pracę na rzecz SPZOZ zajmował się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym prawem medycznym.

Mecenas Michał Bródka specjalizuje się w szczególności w projektowaniu i opiniowaniu wszelkiego rodzaju umów, regulaminów, uchwał, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych regulujących organizację obsługiwanego podmiotu. Reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej i organami egzekucyjnymi.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00