Jednym z głównych obszarów praktyki Kancelarii jest świadczenie specjalistycznej i kompleksowej pomocy prawnej w zakresie zamówień publicznych. Pomagamy tak zamawiającym jak i wykonawcom. Doradzamy przy tworzeniu ogłoszenia o zamówieniu, SIWZ, oferty czy innych pisamach w toku postępowania o udzielenia zamówienia publicznego.

Pomoc dla zamawiającego

Pomoc dla wykonawcy

Postępowania przed KIO

zamówienia publiczne - obraz 1

Dobrze skrojone zamówienie

Podstawą postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dobrze przygotowane ogłoszenie o zamówieniu publicznym wraz z dokumentacją towarzyszącą taką jak SIWZ, wzór umowy, projekty, przedmiary itp. Nasi specjaliści kompleksowo pomogą poprowadzić zamawiającemu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego – sporządzą pełną dokumentację, odpowiedzą na pytania wykonawców do zamawiającego, a także zastąpią zamawiającego przed KIO i sądami powszechnymi. 

zamówienia publiczne - obraz 2

Oferta i wyjaśnienia wykonawcy

Nasza oferta skierowana jest do wykonawców chcących uczestniczyć w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Nasi prawnicy przeanalizują dla wykonawcy ogłoszenie o postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, SIWZ, wzór umowy oraz inne dokumenty. Pomożemy wykonawcy także sporządzić poszczególne pisma w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego takie jak pytania wykonawcy do zamawiającego, ofertę czy wyjaśnienia wykonawcy. Naszą ofertą objęte są również postępowania przed KIO

W szczególności nasza oferta skierowana jest do podmiotów z sektora budowlanego oraz medycznego

zamówienia publiczne - obraz 3

Pstępowania przed KIO

Szczególne znaczenie w toku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ma postępowanie odwoławcze przed KIO. Nasi eksperci pomogą przeanalizować sprawę pod kątem dotychczasowego orzecznictwa KIO, sporządzą stosowane odwołanie lub przystąpienie, a nadto zastąpią na rozprawie przed KIO. 

zamówienia publiczne - obraz 4

Nie musisz zlecać całej sprawy

Nie chcesz zlecać prowadzenia całej sprawy? Wolisz, aby twoje pisma były sporządzone przez profesjonalistę, a prowadzeniem sprawy zajmiesz się sam? To nie problem – nasi profesjonaliści mogą sporządzić poszczególne pisma w sprawie. Nasi prawnicy sporządzą takie dokumenty jak wyjaśnienia wykonawcy czy odwołanie do KIO. Nasze pisma przygotowane są w oparciu o aktualne przepisy prawa, poglądy doktryny i orzecznictwo.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - czw.: 9:00 - 17:00
pt.: 9:00 - 14:00