Przejdź do treści

GC Adwokaci

Sprawy gospodarcze

sprawy gospodarcze

OBSZARY PRAKTYKI GOSPODARCZEJ

Kancelaria oferuje usługi adwokata w sprawach gospodarczych, w tym profesjonalną reprezentację powoda, pozwanego, wnioskodawcy i uczestnika na wszystkich etapach postępowania, zarówno na etapie przedsądowym jak i w trakcie postępowania sądowego. Ponadto Kancelaria oferuje reprezentację w postępowaniu mediacyjnym. 

Kancelaria zapewnia stałe doradztwo i konsultacje w zakresie strategii procesowej ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym  specjalistami z zakresu budownictwa posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe i opiniodawcze. Kancelaria współpracuje również z notariuszem i komornikiem zapewniając kompleksową pomoc prawną swoim Klientom. 

Ofertą Kancelarii objęte jest również sporządzenie pism procesowych w sprawach gospodarczych, przede wszystkim sporządzanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych. Kancelaria przygotowuje również opinie prawne, ekspertyzy, a nadto zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie problematyki gospodarczej.

Co nas wyróżnia?

Doradztwo​

Kancelaria zapewnia konsultacje wydanych opinii przez biegłych z zakresu wielu nauk sądowych (m.in. kryminalistyki, medycyny sądowej, ruchu drogowego itp.),

Indywidualna wycena

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy przy zastosowaniu zasady minimalizacji kosztów Klienta.

Mobilność​

Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju.

Audyty i doradztwo

Wykorzystując posiadaną specjalistyczną wiedzę prawniczą kancelaria świadczy usługi w zakresie audytów prawnych małych, średnich i dużych firm. Przeprowadzając audyt prawny Kancelaria:

  • określa cele i zakres audytu pod kątem potrzeb Klienta,
  • przeprowadza wszechstronne badanie dokumentacji w siedzibie podmiotu audytowanego pod kątem jej kompletności i zgodności z przepisami prawa, w tym między innymi w zakresie przestrzegania prawa własności intelektualnej,
  • dokonuje oceny stosowanych standardów korporacyjnych,
  • dokonuje weryfikacji przestrzegania przez audytowany podmiot przepisów podatkowych oraz praw pracowniczych,
  • doradza przy wyborze optymalnych rozwiązań biznesowych,
  • sporządza opinie z badania wraz z zaleceniami. 

Kancelaria oferuje także doradztwo przy bieżącej działalności firmy, w szczególności oferuje opiniowanie i negocjowanie umów.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00