prawo budowlane

PRAWO BUDOWLANE

Kancelaria oferuje prowadzenie spraw z zakresu prawa budowlanego, jednocześnie współpracując ze specjalistami w zakresie samego budownictwa. Kancelaria pomaga Klientom przeprowadzić proces inwestycyjny na każdym jego etapie, a także reprezentuje w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych. Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc inwestorom, wykonawcom i podwykonawcom, osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. W szczególności Kancelaria oferuje pomoc w sprawach z zakresu:

Kancelaria zapewnia stałe doradztwo i konsultacje w zakresie strategii procesowej ze specjalistami z różnych dziedzin, w szczególności z zakresu budownictwa posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe i opiniodawcze. Kancelaria współpracuje również z notariuszem i komornikiem zapewniając kompleksową pomoc prawną swoim Klientom. 

W ramach współpracy możliwe jest określenie np. dyżurów, w ramach których adwokat czy pracownik kancelarii jest obecny w siedzibie Klienta.

Prawo budowlane

Co nas wyróżnia?

Doradztwo​

Kancelaria zapewnia konsultacje wydanych opinii przez biegłych z zakresu wielu nauk sądowych (m.in. kryminalistyki, medycyny sądowej, ruchu drogowego itp.),

Indywidualna wycena

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy przy zastosowaniu zasady minimalizacji kosztów Klienta.

Mobilność​

Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju.

Sprawy gospodarcze

Kancelaria oferuje usługi adwokata w sprawach gospodarczych, w tym profesjonalną reprezentację powoda, pozwanego, wnioskodawcy i uczestnika na wszystkich etapach postępowania, zarówno na etapie przedsądowym jak i w trakcie postępowania sądowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00