ODSZKODOWANIA

Kancelaria oferuje usługi adwokata w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia, w tym profesjonalną reprezentację powoda i pozwanego na wszystkich etapach postępowania, zarówno na etapie przedsądowym jak i w trakcie postępowania sądowego. Ponadto Kancelaria oferuje reprezentację w postępowaniu mediacyjnym. 

Kancelaria zapewnia stałe doradztwo i konsultacje w zakresie strategii procesowej ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym  specjalistami z zakresu medycyny sądowej posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe i opiniodawcze. Kancelaria współpracuje również z notariuszem i komornikiem zapewniając kompleksową pomoc prawną swoim Klientom. 

Ofertą Kancelarii objęte jest również sporządzenie pism procesowych w sprawach odszkodowawczych, przede wszystkim sporządzanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych. Kancelaria przygotowuje również opinie prawne, ekspertyzy, a nadto zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie problematyki odszkodowawczej.

Odszkodowania

Co nas wyróżnia?

Doradztwo​

Kancelaria zapewnia konsultacje wydanych opinii przez biegłych z zakresu wielu nauk sądowych (m.in. kryminalistyki, medycyny sądowej, ruchu drogowego itp.),

Indywidualna wycena

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy przy zastosowaniu zasady minimalizacji kosztów Klienta.

Mobilność​

Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju.

Sprawy o odszkodowania za błędy medyczne

Specjalizacją Kancelarii objęte są sprawy o odszkodowania za błędy medyczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii. Więcej informacji na temat spraw o błędy medyczne znajdziesz tutaj.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00