Obsługa firm

Prowadzenie biznesu nieodzownie połączone jest z koniecznością rozwiązywania różnorodnych problemów prawnych. Założenie firmy, zawieranie umów czy windykacja to główne dziedziny z jakimi nasi Klienci zwracają się do nas. Z doświadczenia naszych prawników skorzystać mogą wszystkie firmy, bez względu na wielkość, branżę, czy posiadany budżet. Zakres porad prawnych zawsze dostosowany jest bowiem do indywidualnych potrzeb Klienta, a znajomość przepisów, możliwości prawnych i stosowanych interpretacji oferowana w ramach takich porad ułatwia prowadzenie przedsiębiorstwa i pomaga rozwijać biznes.

Jak możemy Ci pomóc?

Prawnik w biznesie przydaje się często. Dlatego zakres obsługi prawnej jest zawsze dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Wsparcie naszej Kancelarii może być zarówno jednorazowe jak i przyjmować postać stałej obsługi prawnej. Mogą być to poszczególne porady, sporządzanie pism czy reprezentacja przed sądami. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom jak najszerszą pomoc z ich problemami. 

Najczęściej nasi Klienci zwracają się do nas z problemami z windykacją należności, wątpliwościami co do treści umów jakie mają zawrzeć, a także sięgają po wsparcie w ramach toczących się postępowań z zakresu zamówień publicznych. 

Form stałej obsługi prawnej istnieje zapewne tyle, ilu jest Klientów poszczególnych kancelarii. Stąd umowy stałej obsługi prawnej są bardzo zróżnicowane i dopasowane do potrzeb danego Klienta. Inaczej bowiem będzie kształtować się współpraca z dużym Klientem korporacyjnym, który potrzebuje wsparcia dla konkretnego działu swojej firmy, inaczej z podmiotem, który chciałby zlecić windykację należności od swoich dłużników, a jeszcze inaczej z małym przedsiębiorcą, który choć potrzebuje wsparcia ze strony kancelarii, to wsparcie ma to charakter sporadyczny.

Audyt stanowi weryfikację przyjętych w firmie praktyk, procedur i innych wewnętrznych dokumentów pod kątem zgodności z prawem. Zakres przeprowadzanego audytu zależy od potrzeb Klienta, jego planów i zamierzonego celu. Efektem przeprowadzonego audytu prawnego jest przygotowany przez Kancelarię raport, w którym przedstawione są dostrzeżone nieprawidłowości zakwalifikowane według stopnia związanego z nimi ryzyka oraz proponowane metody eliminacji nieprawidłowości.

Często sprawy związane z obsługą firm wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8