obsługa prawna firm

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Oferta stałej obsługi prawnej skierowana jest do wszystkich osób, które w związku z prowadzoną przez siebie działalnością (zarówno zawodową, jak i osobistą) potrzebują częstszego wsparcia kancelarii. Z reguły stała współpraca w zakresie doradztwa prawnego prowadzi do zmniejszenia kosztów obsługi prawnej. 

Form stałej obsługi prawnej istnieje zapewne tyle, ilu jest Klientów poszczególnych kancelarii. Stąd umowy stałej obsługi prawnej są bardzo zróżnicowane i dopasowane do potrzeb danego Klienta. Inaczej bowiem będzie kształtować się współpraca z dużym Klientem korporacyjnym, który potrzebuje wsparcia dla konkretnego działu swojej firmy, inaczej z podmiotem, który chciałby zlecić windykację należności od swoich dłużników, a jeszcze inaczej z małym przedsiębiorcą, który choć potrzebuje wsparcia ze strony kancelarii, to wsparcie ma to charakter sporadyczny.

Kancelaria zapewnia stałe doradztwo i konsultacje w zakresie strategii procesowej ze specjalistami z różnych dziedzin posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe i opiniodawcze. Kancelaria współpracuje również z notariuszem i komornikiem zapewniając kompleksową pomoc prawną swoim Klientom. 

W ramach współpracy możliwe jest określenie np. dyżurów, w ramach których adwokat czy pracownik kancelarii jest obecny w siedzibie Klienta.

Obsługa firm

Co nas wyróżnia?

Doradztwo​

Kancelaria zapewnia konsultacje wydanych opinii przez biegłych z zakresu wielu nauk sądowych (m.in. kryminalistyki, medycyny sądowej, ruchu drogowego itp.),

Indywidualna wycena

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie z uwzględnieniem stopnia skomplikowania sprawy przy zastosowaniu zasady minimalizacji kosztów Klienta.

Mobilność​

Kancelaria reprezentuje Klientów na terenie całego kraju.

Sprawy gospodarcze

Kancelaria oferuje usługi adwokata w sprawach gospodarczych, w tym profesjonalną reprezentację powoda, pozwanego, wnioskodawcy i uczestnika na wszystkich etapach postępowania, zarówno na etapie przedsądowym jak i w trakcie postępowania sądowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00