Przejdź do treści

GC Adwokaci

Nadchodzi finał V. edycji Potyczek Prawnych

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że już 5 czerwca br. o godzinie 11:00 w SCK Park Tradycji (ul. Elizy Orzeszkowej 12, Siemianowice Śląskie) odbędzie się finał V. edycji wojewódzkiego międzyszkolnego konkursu Potyczki prawne.

To niezwykłe wydarzenie, które gromadzi utalentowanych uczniów z różnych szkół, dając im możliwość zaprezentowania swojej wiedzy prawniczej i umiejętności argumentacji. Finał poprowadzą adwokaci Alicja Gradowska i Marcin Chowaniec z kancelarii GC Adwokaci.
To dla nas ogromna duma móc wspierać młodych prawników i promować rozwijanie ich talentów. Finał Potyczek Prawnych jest nie tylko okazją do świętowania i uhonorowania najlepszych uczestników, ale także momentem, w którym możemy podziwiać pasję i zaangażowanie młodych umysłów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączenia do nas w tym ważnym wydarzeniu! Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak młodzi prawnicy rozwijają swoje umiejętności, a także poznać naszą utalentowaną ekipę adwokatów. 
Nie możemy się doczekać tego niesamowitego finału Potyczek Prawnych! Do zobaczenia 5 czerwca o godzinie 11:00 w SCK Park Tradycji!
google-site-verification=p6NFRIeHfil2n-mzrjf1fwL4THXXH3SdsBDxOuhYos8