Przejdź do treści

GC Adwokaci

GC Adwokaci w X. edycji Tygodnia Konstytucyjnego

Dzisiaj mieliśmy przyjemność przeprowadzić niezwykłe zajęcia z uczniami I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich! Adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec wzięli udział w akcji Tydzień Konstytucyjny, którą wspieramy z ogromnym zaangażowaniem.

Tydzień Konstytucyjny to inicjatywa, która ma na celu promocję i edukację na temat naszej kochanej Konstytucji. W ramach tego wydarzenia, adwokat Alicja Gradowska i adwokat dr Marcin Chowaniec przeprowadzili zajęcia dla uczniów, podczas których omawialiśmy prawa i wolności, jakie gwarantuje nam Konstytucja i Europejska Konwencja Praw Człowieka.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o akcji Tydzień Konstytucyjny i innych projektach, które wspieramy, zapraszamy do odwiedzenia strony akcji Tydzień Konstytucyjny. Tam znajdziecie wiele cennych informacji na temat inicjatywy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Dyrekcji I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich za zaproszenie, a uczniom za ich zaangażowanie i zainteresowanie tematyką konstytucyjną. Wasza wiedza i ciekawość są niezwykle inspirujące!