Przejdź do treści

GC Adwokaci

Adwokat Siemianowice Śląskie

Kancelaria GC Adwokaci została założona przez adwokat Alicję Gradowską i adwokata dr. Marcina Chowańca z myślą o świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej. Siedzibą Kancelarii jest Czeladź. Nasz zespół oferuje szeroki katalog usług prawnych dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Nasz sukces zaczyna się tam, gdzie inni się poddają.

POZNAJ NAS

Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników. Nasi specjaliści z różnych dziedzin dołożą wszelkich starań by rozwiązać Twój problem. 

Alicja Gradowska i Marcin Chowaniec
Kancelaria adwokacka Siemianowice Śląskie – Nasza oferta

Adwokat Siemianowice Śląskie

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma prawnymi obowiązkami, które często bywają bardzo zawiłe i trudne do zrozumienia dla przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka GC Adwokaci zajmuje się doradzaniem firmom w sprawach cywilnych i gospodarczych – od sporządzania i opiniowania umów, poprzez negocjacje warunków umów, po reprezentację procesową. Zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa stają przed wieloma wyzwaniami związanymi z prawem gospodarczym – warto skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów, aby uniknąć poważnych w skutkach konsekwencji nieznajomości prawa.

adwokat Siemianowice Śląskie

zobacz w czym możemy ci pomóc

Prawo karne

Popełniłeś przestępstwo? A może jesteś ofiarą przestępstwa? Nasi specjaliści udzielą Ci pomocy w każdej sprawie karnej.

Prawo cywilne

Własność, umowy oraz spadki to główne gałęzie prawa cywilnego. Nasi specjaliści pomogą Ci w każdej z tych dziedzin.

Prawo rodzinne

Rozwód? Alimenty? Kontakty z dziećmi? Te ważne problemy wymagają profesjonalnej pomocy prawnej.

Prawo budowlane

Potrzebujesz pomocy prawnej przy swojej budowie? Kupujesz nieruchomość od dewelopera? Pomożemy Ci.

Błędy medyczne

Zarzucono Ci popełnienie błędu medycznego? Nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci na każdym etapie sprawy.

Obsługa firm

Potrzebujesz wsparcia w bieżącej działalności Twojej firmy? Nasz zespół zadba by Twoja firma była w pełni bezpieczna.

Adwokat Siemianowice Śląskie

Adwokat Siemianowice Śląskie

Jednym z głównych obszarów praktyki Kancelarii jest świadczenie specjalistycznej i kompleksowej pomocy prawnej dla podmiotów zajmujących się ochroną zdrowia. Świadczymy wszechstronną pomoc prawną zarówno personelowi medycznemu jak i placówkom medycznym, w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego. Doradzamy w bieżącej działalności podmiotów leczniczych oraz reprezentujemy ich interesy w postępowaniach cywilnych i karnych.    

Adwokat Siemianowice Śląskie

Toczy się z Twoim udziałem postępowanie karne lub wykroczeniowe? Chciałbyś, żeby Twoja sprawa była prowadzona profesjonalnie? Rozwiązaniem dla Ciebie jest pomoc profesjonalnej Kancelarii. Pamiętaj, że pomoc prawna już na wczesnym etapie sprawy może mieć niebagatelny wpływ na wynik Twojej sprawy. Nasza Kancelaria może zaoferować Ci profesjonalną pomoc zarówno obrońcy jak i pełnomocnika pokrzywdzonego.   

Adwokat Siemianowice Śląskie

Jeśli jesteś podejrzanym, oskarżonym lub skazanym skorzystaj z pomocy obrońcy. Obrońca jest niezwykle ważną postacią w każdym postępowaniu karnym. To właśnie obrońca dba o interesy podejrzanego, oskarżonego lub skazanego. Zadaniem obrońcy jest nie tylko pilnowanie aby respektowane były prawa jego Klienta ale też zajmuje się składaniem pism i wniosków, uczestniczy w rozprawach i wykonuje wiele innych czynności. Nie martw się, że obrońca mógłby ujawnić Twoje sekrety – wiąże go tajemnica obrończa.

Adwokat Siemianowice Śląskie

Adwokat Siemianowice Śląskie

GC Adwokaci to Kancelaria Adwokacka w Czeladzi. Nasz zespół składa się z doświadczonych i profesjonalnych adwokatów, radców prawnych i prawników. Nasi specjaliści z różnych dziedzin dołożą wszelkich starań by rozwiązać Twój problem. Członkowie naszego zespołu cechują się doświadczeniem w niesieniu pomocy prawnej oraz zaangażowaniem w prowadzonych sprawach.

Kancelaria GC Adwokaci świadczy szeroki zakres usług dla swoich klientów, które obejmują m.in: udzielanie porad prawnych i reprezentowanie w sądzie, sporządzanie i przeglądanie dokumentów prawnych, negocjowanie ugód w imieniu klientów. 

W celu zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej pomocy prawnej naszym Klientom współpracujemy ze skutecznym komornikiem, notariuszem, a także specjalistami i konsultantami z różnych dziedzin.  Swoją pracą wspieramy zarówno osoby fizyczne jak i firmy, dbając o najwyższy standard świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl