adwokat Marek Grzesiak

Marek Grzesiak

ADWOKAT

Absolwent studiów prawniczych oraz politologii na specjalności dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Obsługą prawną zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych zajmuje się od połowy roku 2013. Czas ten w większości spędził pracując w jednej z największych kancelarii prawnych województwa śląskiego, co umożliwiło mu pracę z szerokim spektrum klientów tak indywidualnych, jak i biznesowych. Obecnie adwokat stale współpracujący z kancelarią GC Adwokaci.

W swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z prowadzeniem postępowań sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa pracy. W zakresie postępowań administracyjnych zajmuje się w największej mierze postępowaniami związanymi z uzyskiwaniem zezwoleń na pracę i pobyt czasowy dla cudzoziemców.

W trakcie studiów wielokrotny stypendysta, nagrodzony Wyróżnieniem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego za całokształt działalności naukowej i społecznej. Pełnił także funkcję Przewodniczącego Rady Samorządu Studenckiego.

Wolny czas najchętniej spędza czytając amerykańską literaturą sensacyjną oraz zagłębiając się w świat nowych technologii.

Zadzwoń do nas

tel: +48 576 569 866

Napisz do nas

mail: kancelaria@gcadwokaci.pl

Znajdź nas

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45, 41-250 Czeladź

Godziny pracy

pon. - pt.: 9:00 - 17:00