Przejdź do treści

GC Adwokaci

Justyna Skuza

Justyna Skuza

ADWOKAT

Wykształcenie

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Studia wyższe ukończyła w 2015 r. uzyskując tytuł magistra prawa. Aplikację adwokacką odbyła w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. W 2020 r. zdała egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów w Izbie Adwokackiej w Katowicach.

SPECJALIZACJA

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Obecnie prowadzi sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa rodzinnego i cywilnego.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

SPECJALIZACJA

W Kancelarii zajmuje się głównie prawem cywilnym, prawem pracy, prawem gospodarczym i prawem handlowym. Posiada duże doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego i fundacji działających w branży IT i eCommerce, gdzie nabrał doświadczenia m.in. w obszarach związanych z prawem autorskim, ochroną danych osobowych oraz dochodzeniem należności pieniężnych zarówno na etapie postepowania procesowego, jak i egzekucyjnego.

Mecenas Michał Bródka dobrze zna „od wewnątrz” specyfikę i zasady funkcjonowania samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Świadcząc pracę na rzecz SPZOZ zajmował się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym prawem medycznym.

Mecenas Michał Bródka specjalizuje się w szczególności w projektowaniu i opiniowaniu wszelkiego rodzaju umów, regulaminów, uchwał, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych regulujących organizację obsługiwanego podmiotu. Reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej i organami egzekucyjnymi.